Tvarus pasirinkimas

Gėlės – jos ne tik įneša pozityvumo į mūsų gyvenimą, tačiau yra ir esminė mūsų natūralios ekosistemos dalis. Vis dėlto gėlių auginimas, pakavimas ir transportavimas kelia tvarumo iššūkių, todėl mes visada ieškome novatoriškų ir inovatyvių būdų, kaip sumažinti poveikį aplinkai. Būtent todėl teikiame pirmenybę vietinėms gėlėms, kurios užaugintos Lietuvoje, transportavimui renkamės elektrinį transportą, o savo biuro ir sandėlių patalpas apšviečiame Lietuvos vėjo parkuose pagaminta elektra.

Socialus pasirinkimas

Norime, kad žmonės būtų laimingi ne tik gėlėmis, bet ir tuo, kaip mes dirbame. Norime dirbti tik su augintojais, kurie siūlo geras darbo sąlygas. Mes kuriame įvairią ir įtraukią komandą ir dalyvaujame bendruomenėje, kurioje gyvename. Tuo tarpu nuo kiekvienos puokštės ir aukojame labdarai – pernai rėmėme LPF „Maisto bankas“.

Atsakingas pasirinkimas

Mes gerokai sutrumpinome grandinę, praleisdami aukcioną ir didmeninę prekybą bei pirkdami gėles tiesiai iš augintojo. Dėl to gėlės pristatomos šviežesnės, o klientai gali ilgiau jomis mėgautis. Taip pat esame aktyvūs gėlininkystės tvarumo iniciatyvos nariai.

Tvarumo istorijos